Tokio Hotel Tukey Fans
Lütfen mesaj yollamak için üye olunuz ya da oturum açınız....

Tokio Hotel Turkey Fans

KapıAnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap
-Site Toolbarı eklenmiştir. İndirmek için Tık!! -Mesajlara göre üye sırlamaları Tık!! -Yeni Üyeler için : Site Kuralları!!! -Forum içinde sohbet etmek yasaktır. Sohbet için sizi buraya alalım... Tık!! Ya da lütfen forumun üstünde bulunan sohbet yerini kullanalım...

Paylaş | 

Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
wampirella
Acemi
Acemi

MesajKonu: Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"   Salı Şub. 02, 2010 3:28 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kaynak:http://www.tokiohotel.com/us/forum/showthread.php?t=3809

Çeviri-Ben

Özel haber! Tokio Hotel-davulcusu Bravo^da Gustav: Yara izleri ebediyen kalacak!
Tokio Hotel-davulcusu Gustav Schäfer (20), acımasız bir şekilde dövülmüştü! Bu nasıl olabilirdi?

Dramatik bir gecenin hikâyesi: Gustav, memleketi Magdeburg'da partideydi. Geceleyin saat 3 buçukta,"The Club" diskoteğine bir arkadaşla gitti O gece BLACK Music çalıyorlardı.(Heavy Metal olduğunu düşünüyorum.)Kısaca 4'ten sonra, davulcunun bazı kızlarla konuşuyor olduğu zaman,3 adam tarafından Gustav’a saldırıldı! Gustav’ı yıldırdılar (1.70 cm) ve suratına vurdular. Orada bilinmeyen faillerden sonra, kısa bir sürede için kayboldular. Saniyeler sonra yeniden Gustav’a saldırdılar. Bu kez arkadan!
"Bir kişi bira şişesiyle kafasına vurdu" kulüp sahibi Panos Kondogtis (47) Bravo’ya böyle söylüyor. Cam kırıldığı zaman, Gustav'ın birkaç kesiği oldu. Biri 5 santimetreden uzundu! Bir tanık;"Gustav'ın başı baştan korkunç bir şekilde kanadı" diye anlattı. Gustav’ın arkadaşı onu diskonun banyosunda gördü ve havlularla kanamayı duydurmayı denedi. Ambullans geldiği zaman disko sahibine hoşça kal dedi ve ona : “Ben, senin için üzgünüm ve benim… Görüşürüz." dedi
Hastanede onun saçını kestiler ve yaraları 36 ilmikle diktiler. Sonra eve gitti.
O kötü saldırılardan birkaç gün sonra sadece BRAVO'yla konuştu. Cesurca: "Ben daha iyiyim. Tamam, henüz büyük değilim, ama hala iyiyim." Neden onun saldırdığını bilmiyor Gustav. “Fikrim yok, belki de garip bir içecek içmiştir".Ama tanıklar Gustavla konuşan kızların şuçlunun bir kız arkadaşı olduğunu ona dedi ve imreniş onu saldırıya götürdü."İmrenme, korkunç şeyleri yapması için insanları götürebilir"dedi Gustav
"Ama ben tamamen büyük bir çapkın değilim.".TH-davulcu, akşamın ayrıntılarını söyleyemezdi. Gustav’ın bilinmeyen adama karşı şikâyet dosyası var. Yıldız, intikamı istemiyor. :Ben şuçlunun tutuklandığını umuyorum, Bu yüzden rahatsız etmeye kalkmaz. Ben kinci değilim".Buna rağmen Gustav o korkunç ve kötü geceyi hayatı boyunca hatırlayacak."Yara izleri kalacak ama ben tehlikede olduğumu düşünmüyorum. Yaşamda daha önemli şeyler vardır" diyor cesurca. Gustav dolaysız:"Ben gözümde şişe ve cam parçaları alabilirdim. Bu gerçekten kötü olurdu."diyor."Ben şişeyi önden görseydim hoşnut olabilirdim ama başımın arkasındandı. Veya başka bir deyişle, onların hilesine teşekkürler, ben kör değilim!"
Gustav gelecekte böyle saldırılara karşı kendini nasıl koruyacak? "Ben şimdiye kadar her zaman, güvenlik insanları olmadan benim gizliliğime sahip olmak için önemli olduğunu düşündüm, Kim benim aldığım her adımı izler ki. Ben, benim yaşlı yaşamımı kaybetmeyi istemem."diye kararlaştırdı."Ama ben gelecekte nasıl yapacağımı hala bilmiyorum"
O bütün arkadaşlarına ve fanlarına çok minnettar:"inanılmaz sayıda mektuplar ve destek aldım.Bu bana onların beni ne kadar çılgınca sevdiğini gösterdi.Çok teşekkür ederim!....”
Kullanıcı profilini gör
heart of darkness
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"   Çarş. Şub. 03, 2010 4:50 pm

elleri kırılsın gustava vuranların
Kullanıcı profilini gör
wampirella
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"   Çarş. Şub. 03, 2010 7:29 pm

evt piliqqqqqq [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"   Çarş. Şub. 03, 2010 7:38 pm

Gusucan sizin bi tarafınızamı battı ya
niye vuruyonuzki [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
evet bencede elleri kırılsın hatta elleri değill her bi yerleri kırılsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sağol canım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"   

Gustav: "Yara izleri ebediyen kalacak!"
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin =>15 dikişlik<= yarası ! !