Tokio Hotel Tukey Fans
Lütfen mesaj yollamak için üye olunuz ya da oturum açınız....

Tokio Hotel Turkey Fans

KapıAnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap
-Site Toolbarı eklenmiştir. İndirmek için Tık!! -Mesajlara göre üye sırlamaları Tık!! -Yeni Üyeler için : Site Kuralları!!! -Forum içinde sohbet etmek yasaktır. Sohbet için sizi buraya alalım... Tık!! Ya da lütfen forumun üstünde bulunan sohbet yerini kullanalım...

Paylaş | 

BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Bikem Kaulitz
Acemi
Acemi

MesajKonu: BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...   C.tesi Ocak 30, 2010 1:49 pm

Üçlü yıldızın bir sene sonrasında tekrar yaptırdı! TH solisti Bill'in yeni bir dövmesi var! Bu sefer 17 yaşındayken bütün ön koluna yaptırdı (Bill ve ikiz kardeşi Eylül 1'de 18 olacaklar). Bu yüzde şimdi diyo ki çok güzel yazılmış: Özgürlük '89. Ama bu yazının arkasındaki gizli mesaj ne? Bravo bunu sordu.

Bravo: Özgürlük 89'un anlamı nedir?

Bill: Eylül'ün birinde Tom ve ben doğduk. Bunun anlamı yakında 18 olacağız, sonunda, biz bunun için çok uzun zamandır bekliyoruz. O zaman cidden özgür olacağız.

Bravo: Ve böylece?

Bill: Almanyada 18 yaşına bastığın zaman yetişkin sayılırsın. Bunun anlamı sonunda ehliyetini alabilmendir ve kendinle ilgili bütün kararları kendin alabilirsin. Bu özgürlüğün bana göre basitce anlamı - bence hayattaki en önemli şey. Kimse bana ne yapacağımı söyleyemeyecek artık. ıstediğim gibi yaparım.

Bravo: Ve neden bu dövme?

Bill: Bu kendime önden bir doğum günü hediyesi (gülüşmeler)

Bravo: Neden doğum gününden önce ( of Bravo yaa!!! )

Bill: şimdi tur içinde küçük bir molamız var. Ve böyle bir dövmenin iyileşmesi oldukça uzun zaman alır. Bizim programımızada kolayca uydu.

Bravo: Dövmeyi sen mi dizayn ettin?

Bill: Hayır bu benim dövme sanatçımın fikriydi. Aynı zamanda benim yıldızımıda o yaptı. Dizayn üzerinde çok uzun zaman çalıştık, mailler yardımıyla haberleştik. Ve sonunda bitti - ve ben çok beğendim. Özellikle bu kıvrımlı yazıyı beğendim (bir sürü kıvrımla beraber yazıldı)

Bravo: Ama bayağı büyük olmuş, değil mi?

Bill: Evet, gerçekten büyük. Ama bu yer cidden bir döve için güzel bir yer, ve ben bütün önkolumu kaplasın istedim.

Bravo: Bu çok acıtmış olmalı, yoksa acıtmadı mı?

Bill: Evet, çok acıttı. Son dövmemde aneztezi kremi kullandılar. Ama bu sefer değil, çünkü bir sürü kıvrım vardı. Krem bütün delikleri açıyor ve bu mürekkebin yanlış yola gitmesine neden olabilir. Ama bu boynumdaki TH logosu kadar acımadı. O en kötüsüydü!

Bravo: Bu dövme yaptırmaya alıştığın anlamına geliyor, bütün acısına rağmen.

Bill: Evet, çünkü şimdi bu çok cool. Ama öncesinde bayağı endişeliydim. Yeni dövmeler her zaman heyecan uyandırır

Bravo: Yıldızda, annen endişelenmişti. Bu sefer endişelenmedi mi?

Bill (gülüyor): Hayır, 10 gün sonra 18 olacağım, bu onun neden takmadığını gösteriyor. Onu ikna etmek zorunda değildim. Bu 18'in bana getirdiği özgürlük, burada.

Bravo: 1989' da Berlin Duvarı yıkıldı- bu doğu ve batı Almanya'yı birleştirmek için başlangıç noktasıydı. Belki dövmenin politik bir anlamı vardır? ( benden not: hee tabi Bill onu düşüncekti)

Bill: Hayır, bununla hiçbir alakası yok. Dövme bittikten sonra birileri bana bunu hatırlattı. Ama duvar yıkıldığında ben henüz doğmuştum. Tek bildiğim Almanya'nın birleşik ülke olduğu.

Bravo: Gelecek dövmen ne olacak?

Bill: Hiçbir fikrim yok. Ama başka bir zaman tekrar dövmem olsun istiyorum. Ve her zaman kesinlikle bir mesajı olmalı. Anlamsız dizaynlar bana göre değil. Ama merak etmeyin. Baştan aşağı dövmelenecek değilim. Bazı yerler tabudur. Mesela asla "Biliyosun neyi kastettiğimi" dövme yaptırmam (gülüşmeler)

Bravo: Peki Tom'dan ne haber? O dövmeleri sevmiyor mu?

Bill: Hayır, o sevmez. Ama ben yaptırırken benimkini izledi ve cidden kramp girmiş gibi gözüküyordu.(gülüşmeler)

Bravo: Ama ikiz dövmesi, bu ikiniz içinde çok cool olurdu

Bill: Bunun hakkında düşündüm - ama Tom istemiyor(ZaTen Hep Tom Bozuo).

Bravo: 18inci yaş günün için ne planladın?

Bill: şimdilik hiç bir plan yapmadık. Ama cidden büyük bir parti olacak. Arkadaşlarımız ve ailemiz, hepsi gelmeli. Birlikte neler getirebileceğimizi görcez.
Kullanıcı profilini gör
kardelenth
Mod
Mod

MesajKonu: Geri: BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...   C.tesi Ocak 30, 2010 4:19 pm

Konu taşınmıştır...

Elimi bırakmamanı gün boyunca,Ve seni öptüğümde..
Sessizliğimizi seyretmek istiyorum.
Vedaların en güzelini yaşamak, belki yaşatmak, ve
son kez " Seviyorum Seni " demek istiyorum.
Kullanıcı profilini gör
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...   C.tesi Ocak 30, 2010 8:57 pm

ahh bide biz özgür olabilsek
hoş özgür olsak bile bizimkiler peşimizi bırakmıcaklardırda nese [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
paylaşım için sağol tatlım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör
Bikem Kaulitz
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...   Paz Ocak 31, 2010 4:44 pm

ÖnemLi değiL tatLımm
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...   

BiLL'in doğum günü öncesi yaptırdığı dövme...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası