Tokio Hotel Tukey Fans
Lütfen mesaj yollamak için üye olunuz ya da oturum açınız....

Tokio Hotel Turkey Fans

KapıAnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap
-Site Toolbarı eklenmiştir. İndirmek için Tık!! -Mesajlara göre üye sırlamaları Tık!! -Yeni Üyeler için : Site Kuralları!!! -Forum içinde sohbet etmek yasaktır. Sohbet için sizi buraya alalım... Tık!! Ya da lütfen forumun üstünde bulunan sohbet yerini kullanalım...

Paylaş | 

Dune : Tokio Hotel grup bile değil !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
wampirella
Acemi
Acemi

MesajKonu: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Paz Şub. 07, 2010 1:00 pm

Dune Danimarkanın Tokio Hotel’i mi ?
Mattias : [Kaşlarını kaldırarak] Tamam bu bir abartma. Biz onlar gibi bile görünmüyoruz .Hey,Bill Kaulitz gibi görünmüyorum !

Ve onların müziği ?

Mattiaas: Bence fanlarının bünyeleriyle alakalı . Bizi karşılaştırmamalılar.Ama asla onlarla gerçekten karşılaştırıldığımızıı düşünmüyorum.Bunu anlamıyorum.
Cille:Sadece bununla alakalı,onlar genç..biz gençiz...
Mattias: Bence ikinci albümümüzle yaşlı jenerasyonada hitab ediyoruz yada daha iyisi çok genç bir jenerasyona değil . Ve yinede kendi esasımızı kendimiz yazıyoruz.

Tokio Hotel bunu yapmıyormu ?

Cille: Bilirsin, Tokio Hotel bir grup değil . Sadece bir konsept . Bok gibi çalmak playback söylemek ! [What the f*ck is ur problem Little crushed Bitch ?!]Bu popüler olmak içi bir yoldur . Onlar artist bile değil. Ben sanat yaparak yükselmek istiyorum . [O zaman neden TH yi eleşirerek popüler olmaya çalışıyorsun ? Bu eleştirinin başka hiçbir amacı yok ! ]Bu grubun arkasında değilim, onların çirkin olduğunu söylemiyorum , Ama onlar kendi davalarında değiller !
Mattias :Bunun hakkında konuştuk ya , aklıma berbat bir grup geldi. Cinema Bizarre! Tokio Hotel den daha korkunçlar ! Eğer Tokio Hotel yeterince satmamışsa bu Cinema bizarre ın haltıdır . Bunlar hesaplanmış şeyler ve onlar için ağlanmalı .

*Bu piyasada bu kadar yeniyken bu kadar popüleritede ve revaçta olan fan katsayısı yüksek grupları eleştirirsen koca bir b*k çukurundasın demektir . Sayın Dune beyefendi ve hanımefendileri Bu ropörtajdan sonra sizi dinleyebilecek insanlarıda kaybettiniz . Buna bende dahilim.
Kaynak : Tokiohotel-ocan.blogspot.com
Kullanıcı profilini gör
tomcuu
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Paz Şub. 07, 2010 3:59 pm

Ben bunların derdim ama sitede küfür etmek yasak.

Bunlar bencede ilgi çeksinler diye böle demişler TH ile daha çok tanınacaklarını biliyorlar.

Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Paz Şub. 07, 2010 5:21 pm

evet bencede canım ama yinede bunları alacanksın...neyse
Kullanıcı profilini gör
TH delisi
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Paz Şub. 07, 2010 6:50 pm

Bben onları tanımıyorum bile ve böyle tokio hotel gibi tanınmış bir gruba hakaret etmeleri onların kaybı hıh .
Ooh canıma değsin kimse de dinlemez bundan sonra sizi Twisted Evil biz genciz diyorlar ama daha çok 40 yaşında gibi görünüyolar. Aannemden yaşlı göründükleri kesin.
Kullanıcı profilini gör
TomqoLiq_Yoshy*
Süper mod
Süper mod

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Paz Şub. 07, 2010 7:00 pm

Sen ne ayaksın seni kim duymuş allahın malı ya konseptmiş ..
Playback ne alaka ayrıca bi bok bildiği yok. !
Huh Razz

TomqoLik _ Yoshy **

Your heart
Your souL
Removed controLLed
This Life is so sick
Your heart is auTOMatic
Kullanıcı profilini gör
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Paz Şub. 07, 2010 9:14 pm

Hhay ben bu grubun....Üüstünden girer altından çıkarım küfür olmasın bareeii
Valla bende ilk kez duydum böle bi grubu hiç tanımıyorum bile
Birazda Th'yi kıskanıyolar ama biraz mı o da belli değil ya
Kıskançlarr

Ssağol canım
Kullanıcı profilini gör
wampirella
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Ptsi Şub. 08, 2010 4:03 pm

aynn hiç ilk defa duyuyorum tabi tanınmak için yaptılar tokio hotel gibi tanınmış gruba laf sokucaklar onlarda bu sayede tanınıcak ama biz onları benzettikten sonra geriye ne halde olurlar bilemem..
Kullanıcı profilini gör
Aşki^^Tom
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Ptsi Şub. 08, 2010 4:49 pm

ayh bn bunlar yolarım ayağımın altına alır bi güze çiğnerim aaaa bişi dicem ama site kuralları malesef soleyemiorm
Kullanıcı profilini gör
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Ptsi Şub. 08, 2010 5:30 pm

hiç diyilse tokio hotel diyincee ayy o grupmu diyorlarr bu grubun adını kim söylemiş kim duymuşş reklam olsun diye polemik açıyorlar ne polemiyi olduğunu daha kendileri bile billmiyor senin sanatın var oldumukiii olsunn Very Happy:D
ayy sinirlenlenlendimm
Kullanıcı profilini gör
TH delisi
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Salı Şub. 09, 2010 3:47 pm

çok tipsizlermiş TH'nin yanından bile geçemezler dune musun nesin boşuna uğraşma derim !!!! Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Salı Şub. 09, 2010 7:16 pm

Bencede canım sana kesinlikle katılıyorum =)
en başta tip yok dediğin gibi müziği nasıl olur bilmem
Kullanıcı profilini gör
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Dune : Tokio Hotel grup bile değil !   Çarş. Şub. 10, 2010 1:20 pm

yaa ztnn ancak böyle gruplar polemik açar reklam olsun diyee Önemsiz insanlarr ztnn Very Happy:D
Sağol wampirella^mmm
Kullanıcı profilini gör

Dune : Tokio Hotel grup bile değil !
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Konser Bilet Fiyatları
» Stern Dergisi Ropörtajı
» Raise Your Hands Çeviri
» GRUP HEPSİ KIZLARI NERELİ
» Grup Hepsi Mi Yoksa Grup Venus Mu